Müşteri Yorumları

Mutluluğun Anahtarını Bulan Değerli Müşterilerimiz

(24) Yorum bulunmaktadır

 1. FATİH AKÇA

  Tarih    

  Kepezde Bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesi konusunda Profesyonel bir danışmandan destek almam gerektiğine karar verdiğimde Seyhan SEYHAN Hanıma bir yakınımın tavsiyesi üzerine başvurduk. Tabiki mevsimsel olarak kiracı bulmamız biraz zor gibi gözükse bile Seyhan Hanımın Sayesinde 1 günde Dairemizi kiralamış olduk. Kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki Emlak alım satım ve kiralamalarında kendisi ile çalışmaya karar verdik … Başarılarınızın devamını dileriz..

  Cevapla
 2. serkan akbaş

  Tarih    

  Relax Ofisinden Seyhan SEYHAN Hanımla Kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisinden Kepezde bulunan kiralık olan Dublex daireyi bize sundu. Kısa bir görüşmeden sonra bize uygun olan şartları mülk sahibi ile görüşüp bize aktarmış oldu. Sorunsuz işlemler Profesyonel yaklaşımı ve işini bu kadar ciddiye alması bizi hem mutlu etti Hem şaşırtı Çanakkalede bu denli profesyonel çalışan bir kurumsal firmanın olması çanakkakle için büyükm bir değer .Kendisini tanımış olmakdan çok memnunuz kendisini Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.
  Saygılarımla
  Serkan Akbaş

  Cevapla
 3. Vildan Altınterin

  Tarih    

  Seyhan Hanımın göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen öncesinden sürekli tlf bizi bilgilendirmesi ve işimizi kolaylaştırmış olmasından ötürü bizi bilgilendirmelerinden dolayı kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde evimizi satın almış olduk Size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
 4. MUSTAFA YILMAZ

  Tarih    

  Sayın Seyhan SEYHAN Hanımefendi ile yaklaşık 3 yıldır sorunsuz bir şekilde Çalışıyoruz bir yakınımın yönlendirmesi ile ilgilli kendisi ile çalışmaya başladık gerek kiralamalarda gerek satış konusunda bizi hiç yanıltmadı göstermiş olduğu olumlu performans ve güvenirlilik tartışılmaz uzun yıllar çalışmak dileğiyle başarılarınız daim olsun…
  Mustafa YILMAZ

  Cevapla
 5. Gül Ercen

  Tarih    

  Remax gayrımenkul danışmanı sayın Seyhan Hanıma Edremit Körfezinde vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden ötürü Çok teşekkür ediyorum. Bölgeye bu kadar hakim olması ve bizi doğru bilgilendirmesi bizi bundan sonraki yatırımlarımızda gönül rahatlığıyla kendisiyle seve seve çalışacağımızın garantisini veriyor olacağız. Bundan sonraki başarılarınızın takipçisi olacağız sevgiler…
  Gül Ercen

  Cevapla
 6. Hülya ERBAY

  Tarih    

  Kısa bir süre önce tesadüfen Seyhan Hanımla Tanışdık kendisine hem prim yapabilecek ve rahatlıkla oturabileçeğimiz 1+1
  daire arayışımız olduğunu söylediğimde 1 saat gibi bir sürede bize uygun olan daireyi bulmuş oldu.
  Göstermiş olduğu güleryüz ve Dosthane yaklaşımından ötürü çok teşekkür ediyoruz.
  Tapu işlemleri ve iç dekorasyon konusunda yardımlarınızdan ötürü size minnetarız.
  Başarılarınız daim olsun…
  Hülya ERBAY

  Cevapla
 7. Ender AKSOY

  Tarih    

  Sayın Seyhan Hanımla kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisine 2 Adet Eşyalı Daire arayışımız olduğunu belirtmemizden sonra kısa sürede kiralamamızı gerçekleştirmiş olduk .
  kendisine çok teşekkür eder işlerinde bol kazançlar dileriz..
  Ender AKSOY

  Cevapla
 8. Muharrem kahveci

  Tarih    

  Seyhan SEYHAN Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyor iş hayattında başarılar diliyoruz bu kadar hızlı bir şekilde dairemizi kiralamış oldu 24 saat dolmadan:)))
  Muharrem Kahveci

  Cevapla
 9. MUHSİNE KOCAKURT

  Tarih    

  RELAX BROKERI SAYIN SEYHAN SEYHAN HANIMA VERMİŞ OLDUĞU PROFESYONEL HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
  KENDİSİNE GÜVENİP MÜLKÜMÜZÜ TESLİM ETTİK DOĞRU BİR KARAR VERMİŞ OLMANIN HUZURUYLA BUNDAN SONRAKİ MÜLKLERİMİZİ VE YAKIN CEVREMİZİ KENDİSİNE YÖNLENDİREÇEĞİZ. BAŞARILAR

  Cevapla
 10. BEKİR GÜRLER

  Tarih    

  Seyhan Hanımla 3 yıldır çalışıyoruz gerek daire alımı, kiralama ve yatırımlarımızı değerlendirmemize göstermiş olduğu titizlikden ötürü çok teşekkür ediyoruz. İnsanın yaşam alanı olması ve birikimlerini yönlendirmesi nedeniyle önemli olan gayrimenkul sektörü ile ilgili alanda bilgi birikimi, güven, profosyonellik ve kaliteyi kendinde buluşturarak bize yardımcı olan Seyhan Hanıma
  sonsuz teşekkürler..

  Cevapla
 11. Hidayet Topçu

  Tarih    

  Çanakkale Beldemiz sitesinde bulunan dairemin satışı ile ilgilli Seyhan Hanıma başvurduğumda kendisi ile sözleşme imzaladık .Dairemi 1 ay gibi kısa bir sürede satabileceğini söylediğinde kendisine güven duydum çünkü karşımda işini çok iyi bilen ve her sorduğum soruya net cevap verebilen bir Satışdanışmanı vardı. Yanılmamışım 3 gün gibi kısa bir sürede dairemin satışını gerçekleştirmiş oldu gerek alıcı müşteriyle olan iletişimimizi, tapu işlemlerini sorunsuz bitirmiş oldu. Samimiyetiniz ve Profesyoneliğinizden ötürü size çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

  Cevapla
 12. Başak ERDOĞAN

  Tarih    

  Ailemle birlikte oturabileceğimiz bir daire arayışımız sürerken bir çok emlakçıyla görüşdük ve ümitimizi tam kesmişken. Seyhan Hanımla Yollarımız kesişti kendisiyle tanışmak bizim için çok büyük bir şans diye düşünüyorum. Bize göstermiş olduğu ilk daireyi satın almamız ve kendi mesleği olan iç dekorasyon-tasarım konusunda bize yardımcı olması bizim için büyük şans bizi çok mutlu ediniz seyhan hanım ne kadar teşekkür etsek azdır herşey gönlünüzce olsun.
  Başak Erdoğan

  Cevapla
 13. ALİ KARABAYIR

  Tarih    

  Bu başarıda bilgi birikiminizin, güvenilirliğinizin, pratik zekanızın ve gülen yüzünüzün etkili olduğunu düşünüyorum. Gayrimenkul Alanında Danışman olarak tüm çevremde tanıtımınızı yapacağınızı bilmenizi isterim. İyi çalışmalar dileğiyle…
  Doç. Dr. Ali Karabayır

  Cevapla
 14. GÜL ERCEN

  Tarih    

  Sayın Seyhan SEYHAN Hanım, Çanakkale Barbaros Mah. evi satın almamızda gösterdiğiniz gayret ve samimiyet için teşekkür ederim. Özgeçmişinize baktığımda Ülke genelinde çok sayıda başarılarınız olduğunu gördüm.
  Ve çok doğru bir seçim yaptığımız için kendimizi çok şanslı görüyoruz..
  Başarılarınız daim olsun..

  Cevapla
 15. Sadettin ARSLAN

  Tarih    

  Danışmanı Sayın Seyhan Hanımla ortalama 3 Yıldır Çalışıyorum Yatırımlık Almış Olduğum Dairelerimin Kiralanmasında Göstermiş Olduğu Titizlikden Dolayı Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum. Uzun yıllar birlikte çalışabilme dileğiyle başarılarınızın devamını temenni ediyorum.
  Sadettin ARSLAN

  Cevapla
 16. Şaban Sezgin

  Tarih    

  RELAX Gayrimenkul ve yönetim danışmanlığı şirketinin Brokerı Sayın Seyhan Hanım sayesinde Çanakkale’de çok az görebileceğim profesyonellikte bir hizmet aldım. Kısa sürede yatırım için aldığım dairemi kiraladı Telefonla ilk görüşmemizden kontrat aşamasına kadar son derece yardımsever ve ilgiliydi. Almış olduğunuz başarı ödülleri Sizin içi az bile Çok teşekkür ederim. Dilerim çalışma hayatınız hep böyle başarılı olur.
  Şaban Sezgi̇n

  Cevapla
 17. DENİZ AYTEMUR

  Tarih    

  Uzun arayışlardan sonra satın almayı düşündüğümüz daireyi Seyhan Hanım Sayesinde bulmuş olduk. Daha önce bir çok danışmanla çalışmış olduk ama seyhan hanımın ikna kabiliyeti tartışılmaz. Kendisinine ne kadar teşekkür etsek azdır inanılmaz pozitif güler yüzlü ve sevecen bir yapısı var. İşini çok iyi yapan bir danışman kendisini kutlar başarılarının devamını dilerim.
  DENİZ AYTEMUR

  Cevapla
 18. ÖMER ARSLAN

  Tarih    

  Bir Yakınımızın Yönlendirmesi ile Seyhan Hanımla Görüşdük Ayvacık Kozlu Köyünde Bulunan satılık arsa İle İlgilli kendisinden yardım talebinde bulunduk. Bölgeye Hakim olması bizi ayrıca çok mutlu etti sorduğumuz her soruya net cevap aldık. Mülk sahibi ile görüşmemizi ve aramızdaki iletişimi sorunsuz sağlamış oldu. İlerde yerleşmeyi düşündüğümüz Assos ve çevresi olduğu için çok mutlu olduk . Seyhan Hanıma Hayalerimizi gerçekleştirmemize Adım adım ‘da olsa vesile olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Güler yüzlü ve yapıcı bir kişilik kendisine iş hayatında Başarılar diliyoruz..
  ÖMER ARSLAN

  Cevapla
 19. HAKAN ŞENVARDARLI

  Tarih    

  Hızlı, özverili, profosyenel, güvenilir, samimi ve güler yüzünüz için çokkk teşekkür ederim. Seyhan Hanım sizinle tanıştığım için çok şanslıyım.Bundan sonraki bütün gayri menkul işlerimde benim için doğru ve güvenilir tek adres ÇANAKKALE’DE RELAX SEYHAN SEYHAN GAYRİMENKUL VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞIDIR.
  HAKAN ŞENVARDARLI

  Cevapla
 20. DENİZ ERKÖSE

  Tarih    

  Ayvacık Kozlu Köyünde bulunan arsamızın satışı ile ilgilli Seyhan Hanımla irtibata geçtik kendisinin uzun yıllardır Assos bölgesine Hakim olduğunu duymuştuk yanılmamışız. Beklettiğimiz zaman diliminden çok kısa sürede Satışı Gerçekleştirmiş oldu. Göstermiş olduğu SAMİMİYET, GÜVEN için Kendisine ailem ve kendi adıma çok teşekkür ediyoruz ve Yakın Çevremize tavsiye edebileçeğimiz tek isim Seyhan SEYHAN Başarılarınızın Devamını Dilliyoruz…
  DENİZ ERKÖSE

  Cevapla
 21. ECE BAŞARAN

  Tarih    

  Seyhan Hanımla 2 yıldır tanışıyoruz daha önce kiralık olan dairemizi sorunsuz kiralamış olmasından dolayı kendisinden memnun kaldığımız için yeni yatırımlık bir daire arayışımızda kendisiyle iletişime geçtik .Sektörde eşine az rastlanır bir profesyonellik ve şeffaflık içerisinde gayrimenkul alımımızı tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sonrasında da verdiği destek ve herşeyden öte güleryüz ve işbitiriciliği takdire şayan:)
  Ece Başaran

  Cevapla
 22. MUSTAFA ÖZEN

  Tarih    

  Seyhan Hanım Kıymetli zamanınızı ayırıp ev arama süreçimde Danışmanlık yaptığınız için ve bizi ciddi bir şekilde dinleyip nasıl bir daire aradığımızı anlayıp bize istediğimiz daireyi 1 saat içersinde kiralamış olmanız emsallerinde esamesi okunmayan sabrınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ediyoruz yakın çevremize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz bir Danışmansınız tekrar çok teşekkür ediyoruz.
  Mustafa ÖZEN

  Cevapla
 23. EMEL AKTAŞCI

  Tarih    

  Geçen Yıl bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Seyhan Hanımı Aradım ve kendisinden bana yardımcı olmasını istedim istemiş olduğum Daireyi bize sorunsuz bir şekilde kiraladı. O kadar iyi oldu ki öyle mükemmel bir insanı tanımam size anlatamam. Güler yüzü tatlı diliyle, tamamen profesyonel olarak yaptığı işi ile eşim ve benim gönlümüzü kazandı ve çok memnun olduk öyle tatlı bir insanı kazandığımız için. Çok güzel bir insan, iyi yürekli bir abla kazandım ve Allah nasip ettiği sürece de her zaman yanımda olmasını istiyorum. İyi ki kendisini aramışım iyi ki seni tanımışım güzel ablam benim. Ve son olarak çok önemli bir şey eklemek istiyorum herkes şunu çok iyi bilmeli ki ben onun hem müşterisi, hem de kardeşi olarak söylüyorum Seyhan Hanımın başarıları asla tartışılamaz, almış olduğu ödüller de bunun kanıtıdır. Herşeyin en güzelini en iyisini hak ediyorsun canım ablam başarılarının devamını diliyorum
  Emel AKTAŞCI

  Cevapla
 24. HANİFE ÇOBAN

  Tarih    

  ev alma macerası ile başlayan tanışmamız aynı zamanda bir dost kazanmama da vesile oldu kendisiyle ilgili çok kısa bir yorum ,mükemmel bir dost profesyonel bir iş kadını tek kelimeyle harika insan iyiki tanımışım seni

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir